Anunțuri‎ > ‎

Diplome elevi

postat 20 iun. 2016, 07:44 de Școala Altfel Online   [ actualizat la 3 oct. 2016, 10:27 de Asociația Pro Educație Istorie și Cultură Corvinias ]

Stimați colegi, având în vedere unele probleme apărute cu privire la semnarea diplomelor în format electronic de către I.S.J. Hunedoara, deși în calitate de organizatori ne-am asigurat să respectăm procedura impusă de inspectorat (tabele, înseriere diplome, declarație angajament etc.) și deoarece se apropie finalul anului școlar, echipa de organizatori a luat hotărârea să emitem diplomele pentru elevi fără semnătura I.S.J. Hunedoara, deoarece nu știm când vom primi un răspuns favorabil. Ne aflăm în imposibilitatea financiară de a putea suporta imprimarea și trimiterea prin poștă a diplomelor, în număr de peste 550, având-se în vedere faptul că proiectele incluse în CAERI nu permit desfășurarea cu taxe. Vă rugăm să ne acordați înțelegere cu privire la această problemă și vă comunicăm că vom relua demersurile ca problema diplomelor să fie rezolvată în mod convenabil pentru toate părțile. Descărcarea diplomelor se poate face numai din contul alocat în proiect. În scurt timp vom genera și celelalte diplome. Vă mulțumim pentru înțelegere.

Diplomele se pot descărca de aici:
(numai cu contul alocat în proiect)