Anunțuri‎ > ‎

Precizări

postat 21 apr. 2016, 06:43 de Școala Altfel Online   [ actualizat la 21 apr. 2016, 11:07 ]
Secțiunea dedicată concursurilor online s-a încheiat. Mulțumim tuturor participanților și adresăm felicitări tuturor elevilor și profesorilor coordonatori, care s-au implicat în participarea la cele 4 concursuri online.  În total au participat 142 de elevi, coordonați de 21 de profesori.

Până în 30 aprilie 2016, orele 24 se pot încărca materialele participante la concursurile offline de prezentări, de fotografii și de proiecte.
În scurt timp vom publica, pentru coordonatorii din școli, un material cu precizări privitoare la modul de încărcare al materialelor pe platformă. Precizări pentru profesorii evaluatori vor fi comunicate celor înscriși prin e-mail.

Succes în continuare în derularea proiectului!