Anunțuri‎ > ‎

Tabel centralizator diplome

postat 10 iun. 2016, 21:58 de Școala Altfel Online   [ actualizat la 19 iun. 2016, 23:55 de Asociația Pro Educație Istorie și Cultură Corvinias ]
În documentul de mai jos se poate consulta tabelul centralizator al elevilor participanți la proiectul „Școala Altfel Online”, tabel pe baza căruia se vor emite diplomele. Rugăm profesorii coordonatori să verifice acest tabel și dacă mai există solicitări de modificare sau corectură, acestea să fie comunicate pe adresa de e-mail a proiectului  scoala.altfel@apeic-corvinias.com  până în data de 20 iunie 2016, orele 16. După această dată urmează ca diplomele să fie generate și trimise în format electronic, cât mai curând posibil. În timp util se vor mai emite diplome pentru profesorii coordonatori din școli, profesorii coordonatori ai elevilor, profesorii evaluatori și diplome de excelență pentru școlile participante.